Přidejte se k nám a začněte vydělávat s Wolt.

Přihlásit se

Společnost Wolt je jedním z největších poskytovatelů rozvozových služeb na světě. Spolupráce s ním prostřednictvím naší Fairdriver flotily Vám přinese přátelský přístup, vysoké výdělky, časovou flexibilitu a zázemí stabilní společnosti. Zaregistrujte se zde na webu a využijte veškerých výhod včetně možnosti pracovat s naším dopravním prostředkem. Zajistíme Vám nejrychlejší zpracování a vyřízení Vaší žádosti tak, abyste mohli co nejdříve začít vydělávat.

Výhody spolupráce s
Fairdriver flotilou

Výkonnostní bonusy a soutěže o finanční a věcné odměny (například pobyt na naší firemní chatě v krušných horách). 

Firemní sim s neomezeným voláním a daty pro kurýry s plným úvazkem zdarma (minimálně 40h / týden). Pro brigádníky poté za cenu našich nákladů, které jsou orientačně 500 Kč měsíčně.

Kurýrům s vlastním vozem nabízíme v Praze možnost servisovat základní opravy v našem firemním servisu za cenu dílů či kapalin se slevou 30-40% z velkoobchodní ceny a náklady na práci mechanika (250 Kč / h).

První rozvozový den v doprovodu jednoho z našich kurýrů (zatím pouze v Praze), který Vám ukáže jak na to. Naučíme Vás pracovat s aplikací a vše co budete potřebovat.

Sleva 1,2 Kč/l na pohonné hmoty s tankovací kartou od AXIGONU. Tato karta je standardně určena pouze pro podnikatele, avšak naši kurýři ji mohou v případě zájmu také využívat.

Nejčastější otázky, na které chcete
znát odpověď.

 • Jakou formou bude probíhat spolupráce mezi Vámi a naší společností?

  Nabízíme spolupráci formou Dohody o Provedení Práce (DPP) nebo na živnost. Veškeré podrobnosti s Vám rádi probereme při online nebo osobním pohovoru.

 • Kolik hodin týdně musím odpracovat?

  Pokud budete k práci používat vlastní dopravní prostředek, jste doslova pánem svého času a výdělku. Můžete pracovat kdy chcete a jak dlouho chcete. V případě že budete k práci používat náš firemní dopravní prostředek (auto / skútr / koloběžku), jste povinni odpracovat minimálně 40h týdně. V jakých směnách tento čas odpracujete je zase již jen a pouze na Váš.

 • Jsou pro Wolt kurýry nějaké speciální podmínky?

  Od všech kurýrů vyžadujeme aby dodržovali Wolt pracovní kodex, a také aby přijímali všechny zakázky, které obdrží v aplikaci. Duležitým bodem naší spolupráce je také povinnost pravidelně odevzdávat vybrané hotovostní tržby po každé ukončené směně. V případě že skončíte směnu v noci, odevzdáte hotovost nejpozději druhý den dopoledne.

  Tyto dvě podmínky jsou ve spolupráci se společností Wolt opravdu důležité. Ten kdo přijímá všechny objednávky jich v zásadě zvládne odbavit více a díky pravidelnému každodennímu odevzdávání hotovosti významně omezíte riziko její ztráty nebo odcizení, kdy by případná škoda samozřejmě byla vymáhána po vás.

Začněme!

Nejdřív se zeptáme na základní údaje o vás.

Vaše vlastní auto / skútr

Vaše vlastní kolo / koloběžka

Naše firemní auto / skútr / koloběžka